Loudspeaker; miniature; 1.2W; 6Ω; 26x13x7mm; Sound level: 95dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPSC2613-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPSC2613-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 1.2W; 6Ω; 26x13x7mm; Sound level: 95dB
| Power | 1.2W |
| Operating temperature | -25...75°C |
| Colour | black and silver |
| Height | 7mm |
| Impedance | 6Ω |
| Maximum power | 1.5W |
| Sound level | 95dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |