Wire: coiled; 3G1mm2; unshielded; PUR; white; 300V,500V; 0.2m; 0.7m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPT00030B
Tootja: SIMECH
Tootja tootekood: SPT00030B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coiled; 3G1mm2; unshielded; PUR; white; 300V,500V; 0.2m; 0.7m
| Operating temperature | 5...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 3 |
| Wire insulation material | PUR |
| Cable external diameter | 7.5mm |
| Insulation colour | white |
| Type of wire | coiled |
| Shield structure | unshielded |
| Core marking | colours without colour repetition + ground wire |
| Earth core | yellow-green earth core |
| Coiled cable length before stretching | 200mm |