Wire: coiled; 7x0.35mm2; unshielded; PUR; white; 300V; 1m; 4m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPT00167B
Tootja: SIMECH
Tootja tootekood: SPT00167B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coiled; 7x0.35mm2; unshielded; PUR; white; 300V; 1m; 4m
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 7 |
| Wire insulation material | PUR |
| Cable external diameter | 6.55mm |
| Insulation colour | white |
| Type of wire | coiled |
| Shield structure | unshielded |
| Core marking | colours without colour repetition |
| Earth core | without earth core |
| Coiled cable length before stretching | 1m |
| Length of the lengthen coiled cord | 4m |