Wire: coiled; 2x0.5mm2; unshielded; PUR; white; 300V; 0.2m; 0.8m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPT00170B
Tootja: SIMECH
Tootja tootekood: SPT00170B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coiled; 2x0.5mm2; unshielded; PUR; white; 300V; 0.2m; 0.8m
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 2 |
| Wire insulation material | PUR |
| Cable external diameter | 5.7mm |
| Insulation colour | white |
| Type of wire | coiled |
| Shield structure | unshielded |
| Core marking | colours without colour repetition |
| Earth core | without earth core |
| Coiled cable length before stretching | 200mm |
| Length of the lengthen coiled cord | 800mm |