Wire: coiled; 2x0,5mm2; unshielded; PUR; black; 300V; 300mm; 1200mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPT00171C
Tootja: SIMECH
Tootja tootekood: SPT00171C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coiled; 2x0,5mm2; unshielded; PUR; black; 300V; 300mm; 1200mm
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 2 |
| Wire insulation material | PUR |
| Cable external diameter | 5.7mm |
| Insulation colour | black |
| Type of wire | coiled |
| Shield structure | unshielded |
| Core marking | colours without colour repetition |
| Earth core | without earth core |
| Coiled cable length before stretching | 300mm |
| Length of the lengthen coiled cord | 1.2m |