Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SQ48T04120-PDA0
Tootja: BEL
Tootja tootekood: SQ48T04120-PDA0
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 4A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 48W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current |
| Application | IT |
| Output voltage | 12V |
| Additional functions | remote ON/OFF control |
| Insulation voltage | 2kV |
| Efficiency | 87% |
| Number of outputs | 1 |