Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SQ48T10050-NBC0G
Tootja: BEL
Tootja tootekood: SQ48T10050-NBC0G
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 10A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 50W |
| Protection | anti-overvoltage, overheating, short circuit protection |
| Application | IT |
| Output voltage | 5V |
| Additional functions | remote ON/OFF control |
| Insulation voltage | 2kV |
| Efficiency | 87% |
| Number of outputs | 1 |