Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
SQE48T30010-NDB0G
Tootja: BEL
Tootja tootekood: SQE48T30010-NDB0G
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 30A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overvoltage, overheating, short circuit protection |
| Application | IT |
| Output voltage | 1V |
| Additional functions | remote ON/OFF control |
| Insulation voltage | 2.25kV |
| Efficiency | 87% |
| Number of outputs | 1 |