Angle bracket; for profiles; Width of the groove: 8mm; W: 25mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SQT.40-25-A-8
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: SQT.40-25-A-8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Angle bracket; for profiles; Width of the groove: 8mm; W: 25mm
| Colour | grey |
| Material | technopolymer (PA) |
| Version | with two slots for M8 screws |
| Application | for profiles |
| Width | 25mm |
| Length | 40mm |
| Height | 40mm |
| Type of mounting element | angle bracket |
| Width of the groove | 8mm |