Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 1A; Case: 0805
| Mounting | PCB, SMT |
| Case | 0805 |
| Power | 600mW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Current rating | 1A |
| Max. voltage | 6V |
| Max resistance | 210mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 1.95A |
| Min. resistance | 60mΩ |