Grommet; stepped; PVC; black; Øcable: 10÷22mm; t: 3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SR1709-22
Tootja: ESSENTRA
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Grommet; stepped; PVC; black; Øcable: 10÷22mm; t: 3mm
| Body material | PVC |
| Body colour | black |
| D dimension | 26mm |
| H dimension | 29.5mm |
| Cable external diameter | 10...22mm |
| Type of cable accessories | grommet |
| Grommet version | stepped |
| t dimension | 3mm |