LED; SMD; 0603; blue; 200÷400mcd; 1.6x0.8x0.95mm; 35°; 2.6÷3.6V
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SR190BC-B4-1BJ
Tootja: LUCKYLIGHT
Tootja tootekood: SR190BC-B4-1BJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 0603; blue; 200÷400mcd; 1.6x0.8x0.95mm; 35°; 2.6÷3.6V
| Mounting | SMD |
| Case | 0603 |
| Power | 90mW |
| Operating voltage | 2.6...3.6V DC |
| Dimensions | 1.6x0.8x0.95mm |
| Luminosity | 200...400mcd |
| LED colour | blue |
| Wavelength | 470nm |
| LED lens | transparent |
| LED current | 20mA |