Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 40mm; L: 1003mm; Colour: black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR20025040
Tootja: BREVETTI
Tootja tootekood: SR20025040
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 40mm; L: 1003mm; Colour: black
| Colour | black |
| Version | non-openable frames |
| Length | 1.003m |
| Internal width | 25mm |
| External width | 31mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 40mm |
| Internal height | 12mm |
| External height | 15mm |