Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 18mm; L: 1003mm; Colour: black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR20035018
Tootja: BREVETTI
Tootja tootekood: SR20035018
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 18mm; L: 1003mm; Colour: black
| Colour | black |
| Version | non-openable frames |
| Length | 1.003m |
| Internal width | 35mm |
| External width | 41mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 18mm |
| Internal height | 12mm |
| External height | 15mm |