Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 45mm; L: 986mm; Colour: black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR250L015045
Tootja: BREVETTI
Tootja tootekood: SR250L015045
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 45mm; L: 986mm; Colour: black
| Colour | black |
| Version | non-openable frames |
| Length | 986mm |
| Internal width | 15mm |
| External width | 26mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 45mm |
| Internal height | 17mm |
| External height | 23mm |