Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 38mm; L: 986mm; Colour: black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR250LI035038
Tootja: BREVETTI
Tootja tootekood: SR250LI035038
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 38mm; L: 986mm; Colour: black
| Colour | black |
| Version | frames openable from inner radius |
| Length | 986mm |
| Internal width | 35mm |
| External width | 46mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 38mm |
| Internal height | 17mm |
| External height | 23mm |