Resistor: thick film; SMD; 2512; 330Ω; 1W; ±5%; -55÷155°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR2512JK-07330RL
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SR2512JK-07330RL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 2512; 330Ω; 1W; ±5%; -55÷155°C
| Mounting | SMD |
| Power | 1W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Operating voltage | 200V |
| Case - inch | 2512 |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±5% |
| Case - mm | 6432 |
| Max. overload voltage | 500V |