Cable chain; Series: Medium; Bend.rad: 50mm; L: 980mm; Colour: black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR305A008
Tootja: BREVETTI
Tootja tootekood: SR305A008
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: Medium; Bend.rad: 50mm; L: 980mm; Colour: black
| Colour | black |
| Version | frames openable from inner radius, with yellow pins |
| Length | 980mm |
| Internal width | 30mm |
| External width | 54mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 50mm |
| Internal height | 24mm |
| External height | 30mm |