Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 70mm; L: 980mm; Int.height: 24mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR305A010
Tootja: BREVETTI
Tootja tootekood: SR305A010
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 70mm; L: 980mm; Int.height: 24mm
| Colour | black |
| Version | frames openable from inner radius, with yellow pins |
| Length | 980mm |
| Internal width | 30mm |
| External width | 54mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 70mm |
| Internal height | 24mm |
| External height | 30mm |