Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 75mm; L: 990mm; Colour: black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR325LE060075
Tootja: BREVETTI
Tootja tootekood: SR325LE060075
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: Light; Bend.rad: 75mm; L: 990mm; Colour: black
| Colour | black |
| Version | frames openable from outer radius |
| Length | 990mm |
| Internal width | 60mm |
| External width | 77mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 75mm |
| Internal height | 25mm |
| External height | 38mm |