Cable chain; Series: Medium; Bend.rad: 75mm; L: 1000mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SR400041
Tootja: BREVETTI
Tootja tootekood: SR400041
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable chain; Series: Medium; Bend.rad: 75mm; L: 1000mm
| Colour | black |
| Version | frames openable from inner radius, with yellow pins |
| Length | 1m |
| Internal width | 40mm |
| External width | 62mm |
| Type of cable accessories | cable chain |
| Bending radius | 75mm |
| Internal height | 25mm |
| External height | 35mm |