Tootekood: SR433.92M-SMD53
Tootja: YIC
Tootja tootekood: SR433.92M-SMD53
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Frequency
  • Type of resonator
  • Resonant frequency tolerance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: SAW; 433.92MHz; SMD; 10VDC
Mounting SMD
Operating voltage 10V DC
Frequency 433.92MHz
Type of resonator SAW
Resonant frequency tolerance ±0.075MHz