Inductor: wire
Kordarv:
239.0
Minimum quantity:
239.0
Tootekood:
SRE6603-222M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRE6603-222M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 8.5Ω |
| Operating temperature | -25...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Inductance | 2.2mH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 2MHz |
| Test frequency | 100kHz |
| Q factor | 50 |