Tootekood: SRE6603-222M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRE6603-222M
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
  • Q factor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 8.5Ω
Operating temperature -25...105°C
Tolerance ±20%
Inductance 2.2mH
Type of inductor wire
Resonant frequency 2MHz
Test frequency 100kHz