Inductor: wire
Kordarv:
159.0
Minimum quantity:
159.0
Tootekood:
SRF1010DA-7R5M-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRF1010DA-7R5M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 28mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 10A |
| Inductance | 7.5µH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 14MHz |
| Saturation current | 10A |
| Test frequency | 100kHz |