Tootekood: SRI0605-470M
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: SRI0605-470M
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0605; 47uH; 1.02A; 240mΩ; ±20%
Mounting SMD
Resistance 240mΩ
Tolerance ±20%
Operating current 1.02A
Inductance 47µH