Blinds controller; IP20; 230VAC; DIN; -20÷45°C; OUT: 250VAC/3A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SRM-11
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: SRM-10
Spetsifikatsioon tootele Blinds controller; IP20; 230VAC; DIN; -20÷45°C; OUT: 250VAC/3A
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Series | EXTA FREE |
| Application | intelligent house |
| Number of terminals | 9 |
| Maximum power | 85W |
| Driver features | local and central control, programmed activation time 1s...256s |