Inductor: wire
Kordarv:
2699.0
Minimum quantity:
2699.0
Tootekood:
SRN4012TA-1R0M-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRN4012TA-1R0M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 42mΩ |
| Case - inch | 1515 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.8A |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 4040 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 100MHz |
| Saturation current | 2.8A |
| Test frequency | 100kHz |