Inductor: wire
Kordarv:
3325.0
Minimum quantity:
3325.0
Tootekood:
SRN4012TA-R47M-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRN4012TA-R47M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 25mΩ |
| Case - inch | 1515 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 4A |
| Inductance | 470nH |
| Case - mm | 4040 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 140MHz |
| Saturation current | 4A |
| Test frequency | 100kHz |