Inductor: wire
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
SRN4026-150M-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRN4026-150M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1515 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Inductance | 15µH |
| Case - mm | 4040 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 21MHz |
| Test frequency | 100kHz |
| Q factor | 11 |