Power Inductor (SMD), 15 µH, 1.9 A, Shielded, 2.3 A, 6mm x 6mm x 4.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SRN6045-150M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRN6045-150M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 1.9 A, Shielded, 2.3 A, 6mm x 6mm x 4.5mm
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.9A |
| Body dimensions | 6x6x4.5mm |
| Inductance | 15µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2.3A |