INDUCTOR, SHIELDED, 3.3UH, 5A, SMD, FULL REEL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SRN6045-3R3Y
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRN6045-3R3Y
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele INDUCTOR, SHIELDED, 3.3UH, 5A, SMD, FULL REEL
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 3.2A |
| Body dimensions | 6x6x4.5mm |
| Inductance | 3.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 5A |