Tootekood: SRN8040-330M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRN8040-330M
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 33 µH, 1.7 A, Shielded, 1.9 A, SRN8040 Series, 8mm x 8mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 145mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.7A
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 1.9A