Blinds controller; EXTA FREE; flush mount; 230VAC; NO x2; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SRP-01/M
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: SRP-01/M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Blinds controller; EXTA FREE; flush mount; 230VAC; NO x2; IP20
| Mounting | flush mount |
| Max. operating current | 5A |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Series | EXTA FREE |
| Application | intelligent house |
| Additional functions | LED status indicator |
| Rated voltage | 230V AC |
| Control | wireless |
| Contacts configuration | NO x2 |