Inductor: wire
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
SRP1038A-2R2M-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRP1038A-2R2M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 7mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | soldering pads |
| Height | 3.8mm |
| Operating current | 12A |
| Inductance | 2.2µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Core material | ferrite |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 25MHz |
| Saturation current | 27A |
| Test frequency | 100kHz |
| Q factor | 20 |