Power Inductor (SMD), 10 µH, 10 A, Shielded, 15.5 A, SRP1265A Series, 13.5mm x 12.5mm x 6.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SRP1265A-100M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRP1265A-100M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 10 µH, 10 A, Shielded, 15.5 A, SRP1265A Series, 13.5mm x 12.5mm x 6.2mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 13.2mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 10A |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 15.5A |