Inductor: wire
Kordarv:
495.0
Minimum quantity:
495.0
Tootekood:
SRP5030CA-R15M-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRP5030CA-R15M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 36A |
| Inductance | 150nH |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 140MHz |
| Saturation current | 36A |
| Test frequency | 100kHz |