Inductor: wire
Kordarv:
430.0
Minimum quantity:
430.0
Tootekood:
SRP5030CA-R82M-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRP5030CA-R82M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 2.9mm |
| Inductance | 820nH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Core material | iron powder |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 54MHz |
| Test frequency | 100kHz |