Inductor: wire
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
122.0
Tootekood:
SRP7020TA-100M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRP7020TA-100M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 1.8mm |
| Operating current | 2.8A |
| Inductance | 10µH |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 13MHz |
| Saturation current | 4A |
| Test frequency | 100kHz |
| Q factor | 15 |