Tootekood: SRP7020TA-100M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRP7020TA-100M
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Q factor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±20%
Height 1.8mm
Operating current 2.8A
Inductance 10µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Resonant frequency 13MHz
Saturation current 4A
Test frequency 100kHz