Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 2.8A; 28mΩ; 6.5x6.5x4.8mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SRR0604-1R5ML
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR0604-1R5ML
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 2.8A; 28mΩ; 6.5x6.5x4.8mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 28mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.8A |
| Body dimensions | 6.5x6.5x4.8mm |
| Inductance | 1.5µH |
| Type of inductor | wire |