Tootekood: SRR0604-680KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR0604-680KL
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 68 µH, 500 mA, Shielded, 680 mA, SRR0604 Series, 6.5mm x 6.5mm x 4.8mm
Mounting SMD
Resistance 520mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±10%
Operating current 500mA
Body dimensions 6.5x6.5x4.8mm
Inductance 68µH