Power Inductor (SMD), 68 µH, 500 mA, Shielded, 680 mA, SRR0604 Series, 6.5mm x 6.5mm x 4.8mm
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
SRR0604-680KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR0604-680KL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 68 µH, 500 mA, Shielded, 680 mA, SRR0604 Series, 6.5mm x 6.5mm x 4.8mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 520mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 500mA |
| Body dimensions | 6.5x6.5x4.8mm |
| Inductance | 68µH |
| Type of inductor | wire |