Inductor: wire
Kordarv:
800.0
Minimum quantity:
800.0
Tootekood:
SRR0905-680Y
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR0905-680Y
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 210mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±15% |
| Height | 4.5mm |
| Operating current | 850mA |
| Diameter | 10.2mm |
| Inductance | 68µH |
| Core material | ferrite |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 10MHz |
| Test frequency | 100kHz |
| Q factor | 26 |