Tootekood: SRR0905-680Y
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR0905-680Y
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Diameter
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
  • Q factor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 210mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±15%
Height 4.5mm
Operating current 850mA
Diameter 10.2mm
Inductance 68µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 10MHz
Test frequency 100kHz