Tootekood: SRR1005-101K
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1005-101K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 100 µH, 680 mA, Shielded, 900 mA, SRR1005 Series, 12.7mm x 10mm x 5.2mm
Mounting SMD
Resistance 420mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±10%
Operating current 680mA
Body dimensions 12.7x10x5.2mm
Inductance 100µH