Tootekood: SRR1005-150M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1005-150M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 1.7 A, Shielded, 2.1 A, SRR1005 Series, 12.7mm x 10mm x 5.2mm
Mounting SMD
Resistance 85mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.7A
Body dimensions 12.7x10x5.2mm
Inductance 15µH