Tootekood: SRR1208-101YL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1208-101YL
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 100 µH, 1.5 A, Shielded, 2.1 A, SRR1208 Series, 12.7mm x 12.7mm x 8.5mm
Mounting SMD
Resistance 170mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±15%
Operating current 1.5A
Inductance 100µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.1A