Tootekood: SRR1210-220M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1210-220M
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Leads
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Q factor
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 38mΩ
Case - inch 1210
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Leads for soldering
Height 10mm
Operating current 5.2A
Inductance 22µH
Case - mm 3225
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 8MHz
Saturation current 4.5A
Test frequency 100kHz
Q factor 16
Max resistance 38mΩ