Inductor: wire
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
122.0
Tootekood:
SRR1210-220M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1210-220M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 38mΩ |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | for soldering |
| Height | 10mm |
| Operating current | 5.2A |
| Inductance | 22µH |
| Case - mm | 3225 |
| Core material | ferrite |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 8MHz |
| Saturation current | 4.5A |
| Test frequency | 100kHz |
| Q factor | 16 |
| Max resistance | 38mΩ |