Inductor: wire
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
129.0
Tootekood:
SRR1260-120M-2
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1260-120M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
| Mounting | SMD |
| Resistance | 23mΩ |
| Case - inch | 2020 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 5A |
| Inductance | 12µH |
| Case - mm | 5050 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 5A |
| Test frequency | 100kHz |
| Q factor | 27 |