Power Inductor (SMD), 100 µH, 2.1 A, Shielded, 2 A, 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm
Kordarv:
400.0
Minimum quantity:
400.0
Tootekood:
SRR1280-101M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1280-101M
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 100 µH, 2.1 A, Shielded, 2 A, 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 150mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.1A |
| Inductance | 100µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 2A |