Tootekood: SRR1280-101M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1280-101M
  • Mounting
  • Resistance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 100 µH, 2.1 A, Shielded, 2 A, 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm
Mounting SMD
Resistance 150mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.1A
Inductance 100µH
Type of inductor wire
Saturation current 2A