Tootekood: SRR1280-150M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1280-150M
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 5.2 A, Shielded, 5 A, 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.2A
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 5A