Tootekood: SRR1280-331K
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1280-331K
  • Mounting
  • Resistance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 330 µH, 1.1 A, Shielded, 1.4 A, 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm
Mounting SMD
Resistance 600mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±10%
Operating current 1.1A
Inductance 330µH
Type of inductor wire
Saturation current 1.4A