Power Inductor (SMD), 330 µH, 1.1 A, Shielded, 1.4 A, 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm
Kordarv:
400.0
Minimum quantity:
400.0
Tootekood:
SRR1280-331K
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRR1280-331K
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 330 µH, 1.1 A, Shielded, 1.4 A, 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 600mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Operating current | 1.1A |
| Inductance | 330µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 1.4A |