Tootekood: SRU1048-100Y
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SRU1048-100Y
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 10 µH, 4.5 A, Shielded, 3.7 A, SRU1048 Series, 10mm x 10mm x 4.8mm
Mounting SMD
Resistance 18.5mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Operating current 4.5A
Inductance 10µH